використання стероїдів у спорті


Дивитися Новини будь-який день і є хороший шанс, що питання про стероїдів у спорті буде зробити вигляд, в деякому роді. Бути ІТ новий бейсбол скандал, борець або винищувач, високих спортсменів школи або цілий ряд інших сценаріїв, стероїдів у спорті став одним з головних "сексуальний" Новини сучасним.

Натисніть тут, щоб купити стероїди з офіційного сайту

У 2007 році WWE суперзірка Кріс Бенуа вбили його дружина і син а потім взяв його власного життя; стероїди були звинувачені цей акт жахливі і років потому все ще говорять про у зв'язку з багато історій, які обертаються навколо стероїдів у спорті. Лайл Alzado є інша і можливо плакат для анти-стероїдів у спортивних аргумент.

Рання смерть Alzado, значною мірою пояснюється з війни на стероїди, незважаючи на те, що його власний лікарів заявив багато разів стероїди грав ніякої ролі в його смерті. Смішно те, як ми сказали, він помер через його використання стероїдів і смішні, як той факт що Бенуа було також виявлено повна Xanax і гідрокодону, але частіше за все стероїди звинувачують; Це говорить про те, що війна з стероїдів у спорті є набагато більш важливе значення для одних, ніж правди.

Може бути одним з більш заплутаним аспектів щодо висвітлення стероїдів у спорті є манері, в якому повідомляється. Дивитися будь-якого повідомлення і ви будете починають думати, що це "проблема" є відносно новим і тільки недавно починає ставати серйозний "проблемою". Це точний; стероїди тільки пробилися в спортивних змаганнях в останні роки? Це далеко не так; стероїдів у спорті сильно коли-небудь існували після закінчення Другої світової війни.

Натисніть тут, щоб купити стероїди з офіційного сайту
використання стероїдів у спорті

Так, використання є вище, ніж це було середини ХХ століття, але вони були там і в один з основних способів. Ми можемо навіть трасування "продуктивність підвищення використання" повернутися до початку Олімпійських ігор; весь шлях назад початку в Греції, коли спортсмени були ingesting тварин яєчка для надання допомоги у виконанні. Наскільки цей яєчко барбекю допомогти? Важко сказати, але вони були на правильному шляху час так яєчка, де знайшов тестостерону. Питання часу, стероїдів у спорті не мають нічого, але.

Таким чином, це не новий; добре, то чому ми сказали в іншому або швидше за все, чому це ми змусили повірити стероїдів у спорті тільки тепер останнім часом стає реальною проблемою? Гроші, як правило, назва гри, коли справа доходить до протяжці витоки будь-яке законодавство і там було спекуляцій для багатьох років у відношенні це одне, а.

У більшості спортивних організацій правляча щодо стероїдів у спорті носить двоякий характер, це обману і небезпечні з сильний акцент робиться на "небезпека". Однак, ніхто, жоден лікар, немає медичного дослідження, немає медичний часопис, нічого не коли-небудь не зміг категорично довести цю небезпеку існують для здорових дорослих чоловіків. Тільки неспростовні докази, що у нас є відносно стероїдів у спорті є вони працюють і працюють добре.

Натисніть тут, щоб купити стероїди з офіційного сайту
використання стероїдів у спорті

Давайте бути розумним і ясно; Якщо будь-який спорт, Давайте використовувати футболу, якщо футбол хоче зробити правило, яке говорить, що носіння затиски проти правил, це добре, вони можуть зробити це, вони можуть встановлювати свої власні правила. Професіональний футбол не потребує федеральним урядом, встановлення правил для них, особливо, якщо вони могли б завдати шкоди гри.

Візьміть професійна бейсбольна, ви думаєте, що це випадковість, що вони були останні найважливіші спортивні в США у видачі правлячої прийняття стероїдів незаконне використання у MLB? Чому вони хочуть, щоб створити та забезпечити дотримання закону, що може привести до пошкодження гри? Тільки під суворим державним тиском MLB нарешті в печерах.

В кінці та один день, це вас буде повідомлено, гроші, що поставлено на карту завжди це. Багато хто з них припустив, що стероїдів у спорті є незаконними, з тим щоб зберегти стероїди незаконним для кожної людини. Якщо ви можете зробити так, що всі повинні заборонені від їх використання, не просто через справедливості, але безпека, а потім правляча є легше підтримувати.

Натисніть тут, щоб купити стероїди з офіційного сайту
використання стероїдів у спорті

Тим не менш, багато дослідження показали, що здорових дорослих чоловіків, які використовують екзогенних гормони відповідально справді в цілому здоровіше, ніж їх штучних побратимів і шляхом у великих використовувати менше ліки, ніж ті, які не використовують екзогенних гормонів. Що може бути все це?

Може бути, масивні кришку вгору фармацевтичними компаніями відчайдушно намагається забезпечити захист своїх кишенях в короткостроковій перспективі? Може бути, і праворуч, зараз це неможливо сказати, але це однією з причин правдоподібно стероїдів у спорті і раніше схвалюється і ви можете посперечатися копійки кожна тебе це не має нічого спільного з безпеки.

Натисніть тут, щоб купити стероїди з офіційного сайту
використання стероїдів у спорті


  Categories

 

  Related Post

 

  Recent Post