Історія Стероїди


Коли мова йде про спортивних змаганнях історія стероїди проходить глибоко; набагато більше, ніж багато хто розуміє і набагато більше, ніж деякі хотіли б вас повірити.

Ми всі знайомі і якщо на те пішло занадто добре знайомі з фразою "Епохи стероїд бейсбол", і більшість тих, хто з функціонування мозку розуміє, що існував історія стероїди для вічності в спорті бодібілдингу але те, що про спорт в цілому?

Є унікальним в будь-якому випадку стероїд епоху бейсбол або історія стероїди їхати далеко за бейсбольному полі?

  • Вперше розроблена для цілей в 1930-х років Німеччині підвищення продуктивності
  • Хімік Адольфом Бутенандтом & Леопольда Ruzicka нагороджений Нобелівською премією за синтетичних тестостерону розвитку
  • Активно використовується Радянського Союзу Олімпійського важка атлетика команди, які домінували на 40 і 50-х років
  • Зробив відомий лікар Олімпійської збірної США Джон Зіглер з розвитком Діанабол
  • Заборонений в 1976 з питаннями моралі щодо рівному ігровому полі, будучи головною турботою МОК
  • Позначені клас III наркотиків уряду Сполучених Штатів в 1990 році, фактично створюючи стероїди незаконним в США без рецепта
  • Стероїдні контролю закон від 1990 року в 2004 році армованих додаткові стероїдних препаратів, які додавалися до списку супроводжується сильніше, обмеження й покарання для злочинців
Натисніть тут, щоб купити Анаболічні стероїди (офіційна)

Історія Стероїди

Є багато більш докладно йти в щодо загальної історії стероїди, але питання залишається, як ми отримати де ми сьогодні щодо препаратів, які свого часу вважалися чудесного подвиги наукових відкриттів та як це вплинуло історія стероїдів у спорті в цілому?

Коли справа доходить до великих американських розваг, футбол і бейсбол, дуже мало хто дійсно знати тій мірі, що ці препарати застосовані; Врешті-решт, це не те, що багато хто хочуть, щоб говорити про або власна до, не тоді, коли вони були пофарбовані таким чином, що робить "Честер хулігана" подивитися, як Святий. Незважаючи на це, давайте подивимося на деякі факти, ми знаємо, і в ці факти сподіваюся ми будемо мати краще розуміння історія стероїдів у спорті.

Шляхом 1960-х і 70-х, який часто називають Золотий вік бодібілдингу стероїди використовувалися відкрито; Незважаючи на те, що це не було на початку анаболічних віку, багато користуватися виявленням цієї епохи, як "Реальні" початок, коли справа доходить до історія стероїди.

Навіть сам цар відкрито говорили про них; в інтерв'ю Барбра Уолтерс під час його правління конкурентних Арнольд Шварценеггер зробив не відкладайте це, він використовували стероїди і був радий говорити про це. Є історій донині культуристів стероїди відкрито на підлозі спортзалу; просять за Dianabol планшетний був настільки поширеною, як bumming чверть для телефону.

Натисніть тут, щоб купити Анаболічні стероїди (офіційна)

Історія Стероїди

Ми також знаємо, що через 70-х і 80-х НФЛ почав бачити Масовий вибух з точки зору зростання, сила та швидкість його гравців. НФЛ запуску призупинення гравців для анаболічних стероїдів до 1989 р, і навіть тоді, тестування не виконувалося в суворій спосіб.

Тепер давайте думати про те, що на секунду; стероїди не незаконне використання під законом, їх функції та якостей зроблені відомих зграя професійних культуристи, які пройшли навчання в багатьох ж тренажерних залів стільки НФЛ гравців; Ми є свідками Масовий вибух розміри і міцність з обхідник до майстерністю гравців.

Тепер, у 1989 році All-Pro оборонні обхідник Лайл Alzado зізнається, використання стероїдів, що почалося за його в 1969 році. Alzado в претензія була його використання стероїдів відповідав за рак, в яких він був діагностований з, який згодом прийняли його життя через кілька років.

Багато людей вказують на смерть Alzado, як один з двох основних каталізаторів у створенні 1990 року американська заборона. Дивитися на факти, ми тільки що обговорювали; може ви сидите там зручно, знаючи, що ви знаєте і навіть на секунду думати, що Alzado, людина, яка грала і заробляв на життя на основі його відтворення продуктивності в той момент, що побачив чоловіків вибухають в розмір і сказати з упевненістю, що він був єдиним? Звичайно не навіть закрити. Холодний жорсткий тому історія стероїди проходить глибоко в НФЛ і триває до цього дня. Гравці ще стають швидше і сильніше за тарифом, що не має сенсу взагалі якщо стероїдів у грати.

Натисніть тут, щоб купити Анаболічні стероїди (офіційна)

Історія Стероїди

Те ж саме можна сказати і як вона ставиться до МЛБ, різниця тут полягає в тому, світло провини показали, таким чином, сильніше. З причин, які роблять менше сенсу як кажучи: 2 + 2 = 7 МЛБ взяло найбільшим хітом всіх, коли справа доходить до анаболічних гри, і з цього дня коли ви думаєте про історію стероїди, MLB, ймовірно, перше, що спадає на думку.

Проста реальність – ще; простий. Спортсменів у футбол і бейсбол обидва взяли стероїдних маркер і, за іронією долі, як правило тільки з тих, хто царювати Верховний у їх спорт; чи кожен, хто розуміє, як стероїди працюють виявити, що непарні? Але футболу та бейсболу гравці не є єдиними; спортсменів з хокею для легкої атлетики, їзда на велосипеді, гольф, плавання, бойові мистецтва, гімнастика і все інше між ними був спійманий і правду, вони просто не пощастило ті.

Так просто, як це він отримує набагато простіше. Професійні спортсмени заробляють собі на життя в руки їх виконання; тим краще вони виконують, тим більше вони роблять, і найкраще зробити перш за все. Оскільки спортивних змаганнях існувати використання стероїдів у спортивних змаганнях буде існувати і нових голів в історії стероїди, як і раніше буде написано.

Натисніть тут, щоб купити Анаболічні стероїди (офіційна)

Історія Стероїди


  Categories

 

  Related Post

 

  Recent Post