Cykle Sterydów


Planowanie cykli sterydowych może być trudne zadanie dla wielu, a w niektórych przypadkach prowadzenia ludzi do krawędzi traci swój umysł, gdy wszystkie informacje są prezentowane.

Jest tak dużo informacji dotyczących sterydy anaboliczne i cyklu sterydowego planowania, które często trudno wiedzieć, czego posłuchać.

Istnieje wiele plotek i legend miejskich; tam jest siłownia plotek bród i opowieści o prawie złote jajko jakości. Tak tam są absolutnej prawdy powszechnie akceptowane i czasami trzeba zrobić trochę kopania znaleźć rdzeń każdej prawdy i planując cykli sterydowych, które można by przypuszczać, że chcesz tylko najlepsze informacje ubezpieczyć swój cykl sterydowy jest wszystko, co może być.

Kliknij tutaj, aby kupić sterydy z oficjalnej strony internetowej

Co to są cykle sterydów?

Cykli steroidowych są po prostu czas w którym są za pomocą sterydów. Cykl sterydowy może zawierać jeden lub więcej leków w ramach czasowych używany; istnieje nie określoną ilość sterydów będzie przez wiele leków lub dawki każdego leku używany.

Kiedy mówimy o kwoty, jeśli chodzi o różne leki stosowane przy więcej niż jednym jest podawany podczas cyklu sterydowego, to, co określamy jako "Układania".

Rodzaje cykli sterydowych:

Są zasadniczo trzy rodzaje cykli sterydowych wspólne dla steryd anaboliczny użyciu ludności; nie są one ograniczone do tych trzech, ale te są najczęściej:

  1. Siła i masa
  2. Promowanie szczuplejsze i mocniej ciała
  3. Promowanie wyników sportowych

Może być mieszanie i dopasowywanie trzech ale dziewięć razy z dziesięciu jedna ścieżka jest wybrany i optymalne rezultaty jednej ścieżki w czasie, jest jak trzeba podejścia cyklu sterydów.

Kiedy planujesz typu cyklu do uruchomienia spożycie odżywcze wraz z cycleis sterydów będzie z najwyższą wagę. Wiele sterydy anaboliczne mogą być używane w więcej niż jednym typie cykl, a niektóre są lepiej pominąć pewnych cykli sterydowych. Spójrzmy na kilka przykładów:

Kliknij tutaj, aby kupić sterydy z oficjalnej strony internetowej

Cykle Sterydów

Cykle sterydów przykład 1:

  • Testosteron Enanthate
  • Anadrol
  • Trenbolon

Jest to bardzo częste cyklu sterydowego wśród kulturystów konkurencyjne w poza sezonem. "Poza sezonem" odnosi się do pory roku, w którym są one dodając wielkości; tkanki mięśniowej organizmu.

Jednak tego samego cyklu sterydów może być i jest używany przez wielu kulturystów konkurencyjne, jak ich diety w przygotowania do pokazu.  Różnica w wynikach zależy od ilości i rodzajów żywności, które jednostki jest przyjmowaniem, a także kardio i spalaczy tłuszczu, które mogą wykorzystać.

Cykle sterydów przykład 2:

  • Stanzonol
  • Anavar

Jest to wspólne cykl sterydowy, używane przez wielu szuka dodano krawędzi w wydajności w sporcie wyczynowym; dodane ludzkiego hormonu wzrostu (choć nie steryd anaboliczny) i osoba będzie zobaczyć powyżej zadowalające wyniki.

Jednak planując swoje cykli sterydowych, jeśli jest to podstawowy cel dodawania dużej ilości chudego tkanki, w powyższym przykładzie jest złym wyborem; w tym samym czasie chociaż bardzo stosunkowo łagodny steryd cyklu, sam poszczególnych kto rezygnuje z tego cyklu, dla uzyskania chudego tkanki może rzeczywiście używam to lub coś podobnego w wysiłku aby przechylić w dół i zapobiec utracie tkanki mięśniowej.

Kliknij tutaj, aby kupić sterydy z oficjalnej strony internetowej

Cykle Sterydów

Jak długo do cyklu:

To jest trudne pytanie odpowiedzieć, bo te cele i doświadczenie dużej mierze może mieć wpływ na czas trwania wszelkich sterydów cyklu. Zbyt krótkiego cyklu i tracisz swój czas; zbyt długo i uruchomić większe ryzyko skutków ubocznych, ale w tym samym czasie może czerpać z nagrodą.

Średnio jeśli mamy zamiar umieścić wiele na jej temat, cykli steroidowych zakres w tygodniu 12-16, których zakres jest normą. Rozumiem, że nie ma nic magicznego te numery, trochę mniej lub trochę więcej chcesz zrobić niebo spadnie i to nie będzie różnicy między obracających się w Hulk lub pozostawiając Cię trzymać człowieka.

Jak widać z powyższych przykładów dwa i dosłownie tysiące może być biorąc pod uwagę, planowanie Twoje cykle sterydów anabolicznych podjąć jakąś myśl, ale są nieograniczone możliwości.

Jeśli jesteś pierwszy raz sterydów anabolicznych i stara się planować swój pierwszy cykl sterydowy, zachować prosty. Podstawowym cyklu testosteronu sam może zdziałać cuda dla nawet najbardziej doświadczonych z nas wszystkich; Jeśli szukasz trochę więcej i byłby podobny wobec mieć trochę ognia w cyklu, dodać coś prostego jak niskie dawki dianabol.

Kliknij tutaj, aby kupić sterydy z oficjalnej strony internetowej

Cykle Sterydów


  Categories

 

  Related Post

 

  Recent Post