Sporda Steroid Kullanımı


Herhangi bir gün haberleri izlemek ve sporda steroid meselesi için iyi bir şans-ecek yapmak bir görünüm-e doğru bir şekilde var. It olacak yeni bir beyzbol skandal, bir güreşçi, fighter, lise sporcular ya da diğer senaryolar, sporda steroid bir dizi modern çağın ana "seksi" haber hikayeleri haline gelmiştir.

Steroidler resmi web sitesinden satın almak için tıklayınız

2007 yılında WWE süperstar Chris Benoit karısını ve oğlunu öldürdü ve sonra kendi hayatını; steroidler bu korkunç eylemi için sorumlu ve yıllar sonra onu hala hakkında sporda steroid etrafında dönen bir sürü hikaye ile ilgili olarak söz etti. Lyle Alzado Belki Anti-steroid spor bağımsız değişkeni için poster çocuğu ve başka bir şey.

Alzado'nın erken ölüm büyük ölçüde savaş steroid atfedilen, düz-se bile kendi doktorlar belirtti defalarca steroid'nda herhangi bir rol oynadı. Komik nasıl onun steroid kullanımı nedeniyle ve komik nasıl aslında o Benoit da tam Xanax ve Tori ama çoğu zaman steroid bulundu öldüğü söylenen suçladı; Bu sporda steroid savaş bazı gerçekten çok daha önemli olduğunu göstermek için gider.

Belki de bir daha kafa karıştırıcı yönleri ile ilgili medyada sporda steroid içinde bildirilen bir şekilde tarafından var. Herhangi bir rapor ve nispeten yeni ve sadece son zamanlarda ciddi bir "sorun" olmaya başlayan bu "sorun" olduğunu düşünmeye başlayacağız izle Bunun doğru olduğunu; steroidler sadece son yıllarda rekabetçi spor içine onların yol yaptık? Alakası bile yok; sporda steroid ağır hiç Dünya Savaşı sonunda beri var.

Steroidler resmi web sitesinden satın almak için tıklayınız
Sporda Steroid Kullanımı

Evet, orta yirminci yüzyıl oldu ama var ve büyük bir şekilde daha yüksek kullanmaktır. Biz bile izleme "performans artırıcı" başa ilk Olimpiyat Oyunları;-ebilmek kullanma tüm yolu geri Yunanistan başlangıçta zaman sporcuların performansını yardımcı olmak için hayvan testis sindirerek. Ne kadar bu testis Barbekü yardımcı oldu mu? Ama onlar were doğru yolda varlık olarak testislerin testosteron bulunduğu söylemek zor. Önümüzü arkamızı, sporda steroid ama bir şey yeni.

Yani yeni bir şey değil; iyi, o zaman neden biz başka türlü anlatılır ya da aksine, sporda steroid inanmak yol vardır yüzden sadece şimdi yakın zamanda gerçek bir sorun oldu? Para mı genellikle oyunun adı spekülasyon için yıl bununla ilgili olarak yapılmış ve bu mevzuatın kökeni izleme gelince de.

Çoğu spor kuruluşları spor steroidler ile ilgili kararı, iki kat, hile ve tehlikeli güçlü vurgu "tehlike" konuyor Ancak, hiç kimse, hiçbir doktor, tıbbi bir çalışma, hiçbir tıbbi dergi, hiçbir şey şimdiye kadar ısrarla bu tehlike kanıtlamak mümkün olmuştur sağlıklı Yetişkin erkekler için adlı biri yok. Sporda steroid ile ilgili elimizdeki tek kanıt çalışır ve iyi iş var.

Steroidler resmi web sitesinden satın almak için tıklayınız
Sporda Steroid Kullanımı

Makul ve net olalım; Eğer herhangi bir spor, futbol, kullanalım futbol iyi ayakkabısı giyen kurallara aykırı olduğunu söylüyor bir kural yapmak istiyor, bunu yapabilirler, kendi kurallarını ayarlayabilirsiniz Eğer. Özellikle oyun için zararlı profesyonel futbol kuralları onlar için ayarlama federal hükümet gerek.

Profesyonel beyzbol al, son büyük spor steroidler MLB kullanmak yasadışı yapma kararı vermek üzere ABD'de olduklarını tesadüfi olduğunu düşünüyorsun? Oluşturmak ve oyun zedeleyecek bir yasaları uygulamak neden istesinler? Sadece şiddetli hükümet baskı altında MLB sonunda cave.

Sonu ve bir gün açık, para tehlikede yapılacak her zaman var. Birçok spor steroidler yasadışı her birey için steroidler yasadışı tutmak için spekülasyonlar var. Eğer bu durumda tüm onları, değil, sadece adalet ama Emanet dışarı kullanmaları yasaktır, sonra iktidar korumak daha kolaydır.

Steroidler resmi web sitesinden satın almak için tıklayınız
Sporda Steroid Kullanımı

Ancak, birçok çalışma sorumlu eksojen hormon kullanan sağlıklı Yetişkin erkekler aslında erkek arkadaşlarına onların daha sağlıklı genel ve tarafından yapılan büyük kullanmak eksojen hormon kullanmayın olanlar daha az ilaç göstermiştir. Bütün mesele olabilir ki?

İlaç şirketleri kendi ceplerini kısa vadede bir koruma sağlamak için umutsuz tarafından kadar büyük bir kapak olabilir mi? Olabilir ve doğru şimdi bilmek imkansız ama sporda steroid hala üzerine hoş makul nedenlerinden biridir ve her dime var bahse girebilirsiniz güvenliği ile ilgisi vardır.

Steroidler resmi web sitesinden satın almak için tıklayınız
Sporda Steroid Kullanımı


  Categories

 

  Related Post

 

  Recent Post