Steroīdi Cikli


Steroīdu cikla plānošana var būt grūts uzdevums daudziem un dažos gadījumos disku cilvēki sliekšņa zaudēt savu prātu, kad visa informācija ir pasniegta.

Tur ir tik daudz informācijas pieejama par anabolisko steroīdu un steroīdu cikla plānošana bieži vien ir grūti zināt, ko klausīties.

Ir daudz rumors un pilsētas leģendas; tur ir pārpilnība sporta tenkas un stāsti par gandrīz zelta olu kvalitāti. Pat tādā gadījumā ir absolūtās patiesības vispārpieņemtu un reizēm jums ir jādara nedaudz rakšana, lai atrastu katram patiesības kodols un plānojot steroīdu cikli, varētu pieņemt, jūs vēlaties tikai vislabāko informāciju steroīdu cikla apdrošināt viss to var.

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt steroīdus no oficiālā mājas lapa

Kādi ir Steroid ciklu?

Steroīdu cikli ir vienkārši laika programmā, ko lietojat steroīdus. Steroīdu cikls var būt vienas vai vairāku narkotiku lietošana laikā laika posmā izmantot; tur nav steroīdi noteiktu summu neatkarīgi no tā, skaits narkotiku, vai katram lietotā narkotika devām.

Ja mēs runājam par summām attiecībā uz dažādu narkotiku lieto, ja vairāk nekā viens tiek spriesta steroīdu ciklā, tas ir tas, ko mēs atsaucamies kā "Stacking."

Steroīdu ciklu veidiem:

Pastāv kopumā triju veidu steroīdu cikli kopīgi anabolisko steroīdu, izmantojot iedzīvotāju; tie nav ierobežoti ar šiem trijiem, tomēr šie ir visbiežāk:

  1. Spēku un masu
  2. Veicinās vienkāršāku un grūtāk augumu
  3. Veicināt sportisko sniegumu

Tur var, sajaucot un atbilstību no trim, bet deviņas reizes no desmit viens ceļš ir izvēlējies un optimālus rezultātus viens ceļš vienā reizē ir kā jums ir pieeja katru steroīdu ciklu.

Kad jūs plānojat kāda veida ciklu izpildīt savu uztura devu, kopā ar steroīdu cycleis būs ārkārtīgi svarīgi. Daudzi anabolisko steroīdu var izmantot vairāk nekā viena veida ciklu un daži labāk pa kreisi no dažiem steroīdu cikliem. Aplūkosim dažus piemērus:

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt steroīdus no oficiālā mājas lapa

Steroīdi Cikli

Steroīdi cikli 1. piemērs:

  • Testosterona Enanthate
  • Anadrol
  • Trenbolona

Tas ir ļoti izplatīts steroīdu cikla vidū konkurenci bodybuilders klusās sezonas. "Klusās sezonas" attiecas uz gada laikā, kurā tie pievienojot izmēru; liesas muskuļu audu organismā.

Tomēr šo pašu steroīdu ciklu var būt, un to izmanto daudzi konkurētspējīgi bodybuilders kā viņi uzturs, gatavojoties šovs.  Rezultātu atšķirība ir atkarīga apjomu un veidu pārtiku, indivīdam ir uzņemt ar pārtiku, kā arī sirds un asinsvadu apmācību un tauki degļi, tās var izmantot.

Steroīdi ciklu 2. piemērs:

  • Stanzonol
  • Anavar

Tas ir kopējā steroīdu ciklu izmanto daudzi meklē papildu mala sniegumu sporta sacensībās; pievienots cilvēka augšanas hormons (lai gan nav anabolisko steroīdu) un individuālo redzēsiet virs apmierinošus rezultātus.

Tomēr, plānojot jūsu steroīdu cikli, ja tas ir viens, kas kalpo galvenais nolūks, pievienojot lielos daudzumos liesās ķermeņa audu, iepriekšminētajā piemērā ir slikta izvēle; tajā pašā laikā, kaut arī ļoti samērā vieglas steroīdu cikls, pats individuālo kas izvēlas no šī cikla iegūstot liesās audu var patiešām izmantot to vai kaut ko tamlīdzīgu, cenšoties pieliekties uz leju un novērstu muskuļu audu zudums.

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt steroīdus no oficiālā mājas lapa

Steroīdi Cikli

Cik ilgi lai cikls:

Tas ir grūti jautājumu atbildēt, jo tiem mērķiem un pieredze lielā mērā var ietekmēt jebkuru steroīdu ilgumu ciklu. Pārāk īsa cikla un jūs cienām jūsu laiku; pārāk gara un palaist lielāks risks, ka blakusparādības, bet tajā pašā laikā var gūt vairāk atlīdzību.

Vidēji, ja mēs gatavojamies nodot skaitlis par to, steroīdu ciklu diapazonu diapazons ir norma 12-16 nedēļas. Saprotu, ka nekas maģisks par šiem skaitļiem, nedaudz mazāk vai nedaudz vairāk vēlas padarīt debesīs samazināsies un tas nebūs atšķirību starp pārvēršas Hulk vai atstājot kā stick man.

Kā jūs varat redzēt no iepriekš divus piemērus un burtiski tūkstošiem varētu piešķirt, plānošanas anabolisko steroīdu cikli, veikt dažas domas, bet ir neierobežotas iespējas.

Ja jūs esat pirmo reizi lietotājs anabolisko steroīdu un mēģināt izplānot savu pirmo steroīdu ciklu, glabā to vienkāršu. Pamata cikls testosterona vien var darīt brīnumus pat visvairāk pieredzējis mums visiem; Ja jūs meklējat mazliet vairāk un vēlētos, lai ir maz fire ciklā, pievienot kaut ko vienkāršu, piemēram, zemu devu dianabol.

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt steroīdus no oficiālā mājas lapa

Steroīdi Cikli


  Categories

 

  Related Post

 

  Recent Post