Steroidler Döngüleri


Steroid döngüleri planlama birçok için ve bazı durumlarda tüm bilgileri görüntülendiğinde fikrini kaybetme eşiğinde insanları yıldırıcı bir görev olabilir.

Bu kadar bilgileri bulunmamaktadır anabolik steroidler ve steroid döngüsü genellikle dinlemek bilmek zordur planlama ile ilgili.

Birçok söylenti ve şehir efsaneleri vardır; spor dedikodu galore ve neredeyse bir altın yumurta kalitesi hikayeleri var. Yine de, orada vardır mutlak doğruları evrensel kabul ve bazen her gerçek özünü bulmak için biraz araştırma yapmak zorunda ve steroid döngüleri biri isterdi varsayılabilir planlarken steroid döngüsü sigortalamak için sadece en iyi bilgi tüm o-ebilmek var olmak.

Steroidler resmi web sitesinden satın almak için tıklayınız

Steroid döngüleri nelerdir?

Steroid döngüleri, sadece zaman içinde-steroid kullanan ki vardır. Steroid döngüsü kullanılan zaman dilimi içinde bir veya daha fazla ilaç içerebilir; dozlarda kullanılan her ilaç veya ilaç sayısı tarafından olmak bir miktar steroid değil mi.

Ne zaman birden fazla bir steroid döngüsü sırasında yönetilir kullanılan çeşitli ilaçlar açısından tutarlarla ilgili konuşurken bu biz "Olarak yığınlama." bakın ne

Steroid döngüleri türleri:

Genel olarak üç tipi steroit döngüleri kullanarak nüfus anabolik steroid için yaygındır; Bunlar en yaygın olan henüz bu üç için sınırlı değildir:

  1. Kuvvet ve kütle
  2. Daha yalın ve daha zor bir fiziksel teşvik
  3. Atletik performansı teşvik

Orada-ebilmek var olmak bir karıştırma ve üç ama dokuz kez dışarı on tane yol eşleştirme seçilir ve en iyi sonuçlar için bir defada tek bir yol nasıl steroid her döngüsü yaklaşım gerekir.

Ne zaman hangi tür döngü besin alımını olduğunu öneminin artacağını mı steroid cycleis birlikte çalıştırmak için planlıyoruz. Birçok anabolik steroidler döngüsü birden fazla tür-ebilmek var olmak kullanılmış ve biraz daha iyi belli steroid döngüsü dışında bırakılır. Bazı örneklere bakalım:

Steroidler resmi web sitesinden satın almak için tıklayınız

Steroidler Döngüleri

Steroidler döngüleri Örnek 1:

  • Testosteron Enanthate
  • Anadrol
  • Trenbolone

Sezon içinde rekabetçi bodybuilders arasında çok yaygın bir steroid döngüsü bu. "Off-Season" yıl içinde onlar boyutu eklemekte olduğunuz zaman için gösterir; vücudun yağsız kas dokusu.

Ancak, bu steroid döngüsü aynı olabilir ve onlar bir gösteri için hazırlık diyet gibi pek çok rekabetçi vücut geliştiriciler tarafından kullanılır.  Sonuçları arasındaki farkı tutarı ve kardiyovasküler eğitimi yanı sıra bireysel sindirerek gıda ve yağ brülörleri kullandıkları bağlıdır.

Steroidler döngüleri örnek 2:

  • Stanzonol
  • Anavar

Bu birçok bakarak ekledi bir kenar rekabetçi spor performansı için kullanılan yaygın bir steroid döngüsü. insan büyüme hormonu (değil bir anabolik steroid rağmen) eklendi ve bireyin tatmin edici sonuçlar göreceksiniz.

Ancak, bir büyük miktarda yağsız doku ekleme birincil amacı ise, steroid döngüleri planlarken, yukarıdaki örnekte kötü bir seçim. Her ne kadar çok nispeten hafif bir steroid döngüsü, aynı anda aynı bireysel kim yağsız doku kazanıyor için bu döngü dışında opts gerçekten bu veya buna benzer bir çaba aşağı eğil ve kas dokusu kaybı önlemek için kullanabilirsiniz.

Steroidler resmi web sitesinden satın almak için tıklayınız

Steroidler Döngüleri

Ne zamandır döngüsüne:

Olanları hedefleri ve deneyim herhangi bir steroid süresini büyük ölçüde etkileyebilir döngüsü çünkü zor bir soru bu. Çok kısa devre ve zamanını; harcıyorsun çok uzun ve yan etkileri riski daha fazla koşmak ama aynı zamanda daha fazla ödül biçmek olabilir.

Ortalama olarak, eğer bir numara koymak, steroid o aralığı 12-16 hafta aralığı normdur döngüleri. Anlıyorum, biraz daha az bu numaraları hakkında büyülü bir şey yoktur ya da biraz daha fazla istiyorum yapmak gökyüzü düşmek ve Hulk'a dönüş ya da sopa adam gibi bırakarak arasındaki fark olmayacak.

Yukarıdaki iki örnek görebilirsiniz ve kelimenin tam anlamıyla binlerce verilebilir gibi anabolik steroid döngüleri planlama bazı düşünce almak ama sınırsız olanaklar vardır.

Anabolik steroidlerin ilk kullanıcı iseniz ve ilk steroid döngünüzün planı için çalışıyoruz basit olsun. Temel bir döngü testosteron tek başına bile en tecrübeli bize tüm için mucizeler yapabilir; Eğer senin'seyir biraz daha ve biraz ateş var döngüsünde, düşük dozda dianabol gibi basit bir şey eklemek istiyorum.

Steroidler resmi web sitesinden satın almak için tıklayınız

Steroidler Döngüleri


  Categories

 

  Related Post

 

  Recent Post