Steroīdu Lietošanu Sportā


Skatīties ziņas jebkurā konkrētā dienā, un ir labas izredzes steroīdu sporta jautājumu kaut kādā veidā tiks veikt izskatu. Tas būtu jauns beisbola skandāls, cīkstonis vai cīnītājs, vidusskolas sportistiem vai milzum daudz citi scenāriji, steroīdu sporta ir kļuvusi par vienu no galvenajiem "sexy" ziņas, modernā laikmeta.

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt steroīdus no oficiālā mājas lapa

2007. gadā WWE superstar Chris Benoit nogalināja savu sievu un dēlu, un tad ņēma savu dzīvi; steroīdi nelaimes tika pierakstītas šīs šausminošos akts un gadus vēlāk tā ir joprojām runāja par saistībā ar daudzajiem stāstiem, apgrozības ap steroīdu sporta veidos. Lyle Alzado ir vēl viens un varbūt plakātu boy par anti-steroīdu sporta argumenta.

Alzado ir pāragras nāves ir lielā mērā piedēvēt kara par steroīdi, pat tad, ja viņa paša ārsti paziņoja vairākas reizes steroīdi loma nav viņa nāves. Smieklīgi kā mēs teicis viņš nomira tāpēc, ka viņa steroīdu lietošanu un smieklīgi kā fakts, ka Benuā tika konstatēts arī mudžēt mudž Xanax un Hydrocodone, bet biežāk nekā nav, steroīdi tiek vainota; tas dodas, lai pierādītu kara par steroīdu sporta veidos ir daudz svarīgāk, daži par patiesību.

Varbūt viens no ķēpīgāka aspektiem attiecībā uz steroīdu sporta plašsaziņas līdzekļos ir veidā, kādā tas tiek ziņots. Skatīties jebkurš ziņojums, un sāksim domāt, ka šī "problēma" ir salīdzinoši jauna un tikai nesen sāka kļūt par nopietnu "problēma". Tas ir precīzs; ir steroīdi tikai izteica savu ceļu uz sporta sacensībās pēdējos gados? Tālu no tā; steroīdu sporta stipri jebkad pastāvējusi kopš pasaules kara beigām.

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt steroīdus no oficiālā mājas lapa
Steroīdu Lietošanu Sportā

Jā, ir lielāks, nekā tas bija vidus divdesmitajā gadsimtā, bet tie bija tur un liela veidā. Mēs varam pat izsekot "veiktspējas uzlabošana lietošanai" atgriezās agri Olimpiskās spēles; visu ceļu atpakaļ sākumā Grieķijā, kad sportisti bija uzņemt ar pārtiku dzīvnieku sēkliniekos darbības atbalstam. Cik daudz šī sēklinieku barbekju palīdzēt? Grūti pateikt, bet tie bija uz pareizā ceļa, kā sēklinieki ir kur tiek konstatēts testosterona. Punkts ir, steroīdu sporta veidos ir kaut kas, bet jauni.

Tātad tas nav nekas jauns; labi, tad kāpēc ir mēs teicis citādi, vai drīzāk, kāpēc ir tā, kas mums ir rosināja domāt, steroīdu sporta veidos tikai tagad pēdējā laikā ir kļuvusi reāla problēma? Naudu parasti ir vārdu spēle, kad runa ir par izsekošanas jebkuru tiesību izcelsme un spekulācijas par šo vienu gadu nav bijis tik labi.

Lielākā daļa sporta organizāciju nolēmumu par steroīdu sporta veidos ir divējāds, tas ir krāpšanos un bīstami ar spēcīgu uzsvaru uz "bīstami". Tomēr neviens, neviens ārsts, ne medicīnas studiju, ne medicīnas žurnālā, nekas kādreiz ir kategoriski jāpierāda šīs briesmas pastāv veselīga pieaugušiem vīriešiem. Tikai grūti pierādījums mums ir par steroīdu sporta veidos ir, viņi strādā, un strādā labi.

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt steroīdus no oficiālā mājas lapa
Steroīdu Lietošanu Sportā

Būsim saprātīgi un skaidri; Ja kādu sportu, let's izmantot futbolu, ja futbola grib noteikuma, ka saka, valkājot āķim ir pret noteikumiem, kas ir labi, viņi var darīt, viņi var iestatīt savus noteikumus. Profesionālais Futbols nav nepieciešams federālā valdība, izstrādājot noteikumus par tiem, it īpaši, ja tie varētu kaitēt spēli.

Veikt profesionālo beisbolu, Jūsuprāt, tā ir sagadīšanās, ka viņi pēdējos lielos sporta ASV izdot nolēmumu pieņemšanas steroīdi nelikumīgi izmantot MLB? Kāpēc viņi vēlas, lai izveidotu un ieviestu likumu, kas varētu sabojāt spēli? Tikai ar nopietnu valdības spiedienu izdarīja MLB beidzot alu.

Beigu un vienu dienu būs skaidri jānosaka, nauda ir apdraudēta, tas vienmēr ir. Daudzi ir spekulējis steroīdu sporta veidos ir nelikumīga, lai saglabātu steroīdi nelegālo katrs indivīds. Ja jūs varat darīt lietas, kas visiem būtu aizliegts izmantot tos, nevis vienkārši no taisnīguma, bet drošības, tad nolēmumu ir vieglāk uzturēt.

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt steroīdus no oficiālā mājas lapa
Steroīdu Lietošanu Sportā

Tomēr daudzi pētījumi ir parādījuši, ka veselīga pieaugušo vīrieši, kuri atbildīgi izmantot eksogēnu hormoni-faktu veselīgāku kopumā nekā saviem līdzcilvēkiem un ar lielu izmantot mazāk zāles, nekā tiem, kuri nelieto eksogēnu hormoni. Tā varētu būt?

Tā varētu būt masveida vāka līdz farmācijas uzņēmumi, kas izmisīgi centās nodrošināt aizsardzību savās kabatās īstermiņā? Varētu būt, un tagad ir neiespējami pateikt, bet tas ir viens no ticamiem iemesliem steroīdu sporta joprojām frowned pēc, un jūs varat bet ik dimetānnaftalīns, tev ir taisnība, tam nav nekāda sakara ar drošību.

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt steroīdus no oficiālā mājas lapa
Steroīdu Lietošanu Sportā


  Categories

 

  Related Post

 

  Recent Post