Stosowanie Steroidów W Sporcie


Oglądać wiadomości w danym dniu i istnieje szansa problem sterydów w sporcie sprawi, że pojawienie się w jakiś sposób. Jest to nowy baseball skandal, zapaśnik lub fighter, sportowców ze szkół średnich lub szereg innych scenariuszy, sterydy w Sport stał się jedną z głównych nowości "seksowny" historie współczesne.

Kliknij tutaj, aby kupić sterydy z oficjalnej strony internetowej

W 2007 roku WWE superstar Chris Benoit zamordował żonę i syna, a następnie wziął jego własne życie; sterydy winić za ten akt przerażające i lat później to jest wciąż mówił o związku z wielu opowieści obracające się wokół sterydy w sporcie. Lyle Alzado jest inny i może chłopiec plakat do anty-sterydy w sportowych argumentów.

Przedwczesnej śmierci Alzado w dużej mierze ma przypisane do wojny na sterydach, mimo, że jego własne lekarzy stwierdził wielokrotnie sterydy odgrywają jakiejkolwiek roli w jego śmierci. Śmieszne jak powiedziano nam że zmarł z powodu jego stosowanie sterydów i zabawny jak fakt że Benoit również okazał się pełen Xanax i Hydrocodone, ale nie częściej niż sterydy są obwiniani; to dowodzi, że wojny na sterydach w sporcie jest bardziej ważne dla niektórych niż prawdy.

Być może jednym z bardziej mylące aspekty dotyczące mediów sterydów w sporcie jest przez sposób, w którym jest zameldowany. Oglądaj wszelkie sprawozdania i zaczynają myśleć, że ten "problem" jest stosunkowo nowym i tylko niedawno zaczynają się poważne "problem". Jest to, że dokładne; Czy sterydy tylko docierali do konkurencji sportowych w ostatnich latach? Wręcz przeciwnie; sterydy w sporcie mocno kiedykolwiek istniał od końca II wojny światowej.

Kliknij tutaj, aby kupić sterydy z oficjalnej strony internetowej
Stosowanie Steroidów W Sporcie

Tak, stosowanie jest wyższa, niż to było w połowie XX wieku, ale były tam i w sposób istotny. Możemy nawet śledzenia "wydajności zwiększenie wykorzystania" Powrót do początku Igrzysk; całą drogę z powrotem na początku w Grecji podczas sportowców były przyjmowaniem zwierząt jąder do pomocy w wydajności. Jak bardzo pomogło to grill jądra? Trudno powiedzieć, ale one były na dobrej drodze jest jak jądra, gdzie znajduje się testosteronu. Punkt jest, sterydy w sporcie są niczym nowym.

Więc to nie jest nowe; dobrze to dlaczego my powiedział inaczej lub raczej, dlaczego jest to, co jesteśmy skłonni uwierzyć, sterydy w sporcie dopiero teraz niedawno stał się prawdziwym problemem? Pieniędzy jest zazwyczaj nazwa gry, gdy chodzi o śledzenie pochodzenia wszelkich aktów prawnych i było spekulacji lat dotyczące tego jak dobrze.

W większości organizacji sportowych orzeczenia odnośnie sterydy w sporcie jest dwojaki, to jest oszustwo i niebezpiecznych z silnego nacisku na "niebezpieczeństwo". Jednak nikt, nie lekarz, nie ma badań medycznych, nie czasopisma medyczne, nic nigdy dotąd stanowczo udowodnić to niebezpieczeństwo istnieje dla zdrowych dorosłych samców. Tylko twarde dowody, mamy dotyczące sterydy w sporcie jest pracują i działają dobrze.

Kliknij tutaj, aby kupić sterydy z oficjalnej strony internetowej
Stosowanie Steroidów W Sporcie

Bądźmy uzasadnione i jasne; Jeśli żadnego sportu, użyjmy piłki nożnej, jeśli piłkarz chce zrobić regułę, która mówi sobie bloków jest niezgodne z zasadami, które jest w porządku, mogą to zrobić, że można ustawić własne reguły. Piłkarz nie wymaga rząd federalny ustawienie zasad dla nich, szczególnie, jeśli może być szkodliwe dla gry.

Wziąć profesjonalne baseball, myślisz, że to zbieg okoliczności, że byli ostatni poważny sport w USA do wydania orzeczenia, co sterydy nielegalne użycie w MLB? Dlaczego chcą tworzyć i egzekwowania prawa, które mogłyby uszkodzić gry? Tylko pod presją rządu poważne MLB koniec jaskini.

W końcu i jeden dzień, które będą jasne, pieniędzy jest zagrożona zawsze tak jest. Spekulowano, że sterydy w sporcie są nielegalne, aby utrzymać nielegalne sterydy dla każdego człowieka. Jeśli możesz sprawy, że wszystko powinno być zabronione od korzystania z nich, nie tylko z uczciwości, ale bezpieczeństwo, a następnie orzeczenie jest łatwiejsze do utrzymania.

Kliknij tutaj, aby kupić sterydy z oficjalnej strony internetowej
Stosowanie Steroidów W Sporcie

Liczne badania wykazały jednak, że zdrowe dorośli mężczyźni, którzy używają egzogennych hormonów odpowiedzialnie są w rzeczywistości ogólnie zdrowsze niż bliźnich i przez w dużych używać mniej leków, niż tych, którzy nie korzystają z egzogennych hormonów. Czy to może być wszystko, co to jest?

Może to być masywne pokrywy przez firmy farmaceutyczne, które są gotowe do zapewnienia ochrony ich kieszenie w krótkim okresie? Może być i teraz jest niemożliwe, aby powiedzieć, ale jest to jeden z powodów wiarygodne, sterydy w sporcie są nadal widziana i można postawić każdy dime, masz ma nic wspólnego z bezpieczeństwem.

Kliknij tutaj, aby kupić sterydy z oficjalnej strony internetowej
Stosowanie Steroidów W Sporcie


  Categories

 

  Related Post

 

  Recent Post