Vēstures Steroīdi


Runājot par sporta sacensībās steroīdi vēsture iet dziļi; daudz vairāk, nekā daudzi realizēt un daudz vairāk nekā daži gribētu ticēt.

Mēs esam visi pazīstami un par šo jautājumu pārāk pazīstams ar frāzi "Steroid Era no beisbola" un lielākā daļa ikvienam ar smadzeņu darbību saprot steroīdi vēstures pastāvējis mūžīgām kultūrisms, bet ko par sportu kopumā sportā?

Beisbola Steroid laikmetā ir unikāla, jo nekādā veidā vai neatbilst steroīdu vēstures ievērojami pārsniedz beisbola laukumu?

  • Pirmo reizi ir izstrādāts veiktspējas uzlabošanai nolūkā Vācijā 1930 ' s
  • Ķīmiķis Ādolfs Butenandt & Leopold Ruzicka piešķīra Nobela prēmiju sintētisko testosterona izstrādi
  • Lielā mērā izmanto PSRS Olimpiskās svaru celšanas komanda, kas dominēja 40 & 50 ' s
  • Slavens ar ASV olimpiskās komandas ārstu John Ziegler Dianabol attīstībai
  • Aizliegta SOK 1976 vienlīdzīgus, galvenā rūpe ir par morāles jautājumiem
  • Apzīmēti III klases narkotiku Amerikas Savienoto Valstu valdība 1990. gadā, faktiski padarot steroīdi nelegālu ASV bez receptes
  • Steroīdu kontroles Act 1990, 2004. gadā pastiprināja ar papildu steroīdu narkotikas tiek pievienots sarakstam pievienojot spēcīgāku ierobežojumus un sodus likumpārkāpējiem
Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos anabolisko steroīdu (oficiālā)

Vēstures Steroīdi

Tur ir daudz detalizētāk iedziļināties attiecībā uz vispārējo vēsturi, steroīdus, bet jautājums paliek, cik mēs nokļūt kur mēs šodien par narkotikām, kas vienā reizē izskatīja brīnumains varoņdarbiem zinātnisku atklājumu un kā tas ietekmējis steroīdu sporta vēsturi kopumā?

Kad runa ir par lielo amerikāņu pastimes, futbola un beisbola, ļoti nedaudzi patiesi zināt, cik lielā mērā šīs narkotikas ir izmantotas; galu galā, tas nav kaut ko daudzi vēlas runāt vai pašu, nevis tad, kad tie esam krāsotas tādā veidā, kas padara "Chester Molester" izskatās Svētais. Pat tā, Apskatīsim dažus faktus, mēs zinām, un šie fakti cerams mēs ir labāka izpratne par steroīdu sporta vēsturē.

Caur 1960 un 70 ' s, ko bieži dēvē par zelta laikmets kultūrisms, steroīdu tika izmantoti atklāti; kaut arī tas nebija anaboliskas laikmeta sākuma, daudz baudīt apzināt šajā laikmetā, kā "Īstu" sākumā, kad runa ir par steroīdu vēstures.

Pat pašam karalim atklāti runāja par tām; Intervija ar Barbra Walters konkurētspējīga savas valdīšanas laikā, Arnold Schwarzenegger, kas neko kauli par to, viņš izmantoja steroīdi un priecājās par to runāt. Ir arī stāsti līdz pat šai dienai bodybuilders izmantot steroīdu atklāti sporta grīdas; lūdz Dianabol tabletes bija tik izplatīta kā bumming ceturksnī par telefonu.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos anabolisko steroīdu (oficiālā)

Vēstures Steroīdi

Mēs arī zinām, ka caur 70 un 80, NFL sāka saskatīt masveida sprādziens izaugsmi, spēku un ātrumu no tās dalībniekiem. NFL nesākās aptur spēlētāji anabolisko steroīdu lietošanu līdz 1989, un pat tad pārbaude netika veikta vistiešākajā veidā.

Tagad pieņemsim, padomājiet par to, ka uz mirkli; steroīdi, nav nelikumīgi izmantot saskaņā ar likumu, to funkcijas un īpašības ir veidojis pazīstamu profesionālo bodybuilders, kuri apmācīti daudzi pašu vingrošanas zāles bars tik daudz labu NFL dalībniekiem; mēs liecinieks masveida sprādziens, izmēru un izturību no montieris prasmju spēlētājiem.

Tagad, šajā 1989 visas Pro aizsardzības montieris Lyle Alzado atzīstas steroīdu lietošanu, kas viņam sākās 1969. gadā. Alzado ir prasība bija, ka viņa steroīdu lietošanu bija atbildīga par vēža programmā, ko viņš bija diagnosticēta, kas vēlāk dažus gadus vēlāk ņēma savu dzīvi.

Daudzi cilvēki norāda uz Alzado ir nāves, par vienu no divām galvenajām katalizatori, veidojot 1990. gadā ASV aizliegumu. Paskaties uz faktiem, kas tikko aplūkojām; var jūs sēdēt tur ērti, zinot, ko jūs zināt un ne mirkli pat domāt, ka Alzado, cilvēks, kurš spēlēja un nopelnījis viņa dzīves pamatā spēlē izrādi laikus, kas redzēja vīriešu sprāgstoša lielumu un teikt ar pārliecību, ka viņš bija tikai viens? Protams, ne, pat ne tuvu. Auksts grūti patiesība ir steroīdi vēsture iet dziļi NFL un turpinās līdz pat šai dienai. Spēlētāji joprojām kļūst ātrāks un spēcīgāks tempā, kas vispār nekādas jēgas, ja vien steroīdi, kas iesaistītas spēlē.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos anabolisko steroīdu (oficiālā)

Vēstures Steroīdi

To pašu var teikt, jo tas attiecas uz major league Beisbols, vienīgā atšķirība šeit ir spēcīgāka veids ir pierādīts ņemot vērā vainu. Iemeslu dēļ, kas padara tik daudz nozīmē kā sakot, 2 + 2 = 7 major league Beisbols ir veikusi lielākais hit no visiem, kad runa ir anaboliska spēle, un no šīs dienas uz priekšu, kad jūs domājat par steroīdu vēsturi, MLB, iespējams, pirmā lieta, kas nāk prātā.

Vienkāršā realitāte ir tikai to, ka; vienkāršs. Futbola un beisbola sportistiem gan veikušas steroīdu lode un ironiski, parasti tas ir tikai ar tiem, kuri valdīt augstākajām savu sporta veidu; kāds cits, kas saprot, kā steroīdus darbu atrast kas dīvaini? Bet futbola un beisbola spēlētāji nav vienīgie; sportisti no hokeja uz ceļa un lauka, Riteņbraukšana, golfs, peldēšana, cīņas mākslas, vingrošana un viss pārējais pa vidu ir nozvejoti un patiesība ir, tie ir vienkārši nelaimīgs ones.

Tik vienkārši, kā tas ir, tā kļūst daudz vienkāršāka. Profesionālo sportistu padara viņu dzīves pie rokas to darbību; jo labāk viņi veic vairāk viņi dara un labākais padarīt visvairāk no visiem. Kā sporta sacensībās pastāv steroīdu lietošanu sporta sacensībās pastāvēs un jaunu nodaļu steroīdi vēsturē turpinās rakstīt.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos anabolisko steroīdu (oficiālā)

Vēstures Steroīdi


  Categories

 

  Related Post

 

  Recent Post